35.97 $ 33.00

Etese Rent A Car

İstanbul Havalimanları Araç Kiralama

Müşteri Destek

Kiralama Koşulları

Firma araçlarımızın tamamı yeni model araçlardan oluşmaktadır. Ve araçlarımızın tamamı kaskoludur.

Araç kiraladıktan sonra herhangi bir problemle karşılaşıldığında 7/24 yol yardım hizmetimiz mevcuttur.

Firmamız bünyesinde bulunan yetkili servisimiz 7/24 hizmet vermekte ve siz sayın müşterilerimize en hızlı ve en iyi hizmeti sunmaktadır.

Havalimanları ofislerimizden günün her saati araç kiralaması yapılabilmektedir. İstanbul, Antalya, Ankara ve İzmir havalimanlarında şubelerimiz bulunmaktadır.

İnternet üzerinden yapılan rezervasyonlarda verilen fiyat güncel fiyattır ancak müşteri hizmetlerimizi arayıp veya mail yolu ile teklif talep edebilirsiniz. Size en uygun teklifi görevli personelimiz sunacaktır.

Ekonomikten, lüks, VIP ve orta segment araç kiralama taleplerinize hızlı bir şekilde en uygun fiyatı sunmaktayız.

Tüm araçlarımızın yazlık ve kışlık olmak üzere lastik değişiklikleri her yıl sıfır lastiklerle yapılmaktadır. Firma olarak bu duruma özellikle önem vermekteyiz. Kış aylarında tüm araçlarımız kar lastiklidir, bununla birlikte talep edilirse ücretsiz bir şekilde zincir de verilebilmektedir.

Firmamızda senet veya buna benzer bir uygulama kesinlikle yoktur ve talep edilmez. Ödemeler araç tesliminde kredi kartı veya nakit olarak alınmaktadır, bunun dışında herhangi bir talepte bulunulmaz.

Havalimanlarında zamanında teslimat yapılır. Ve geri dönüşte yine müşteriye uygun zamanda araç teslimi alınmaktadır. Hiç bir müşterimizi zor duruma düşerecek bir durum söz konusu olmaz.

Firma çalışma saatlerimiz 7 gün 24 saattir. Dünyanın her yerinden gece veya gündüz her saatte müşteri hizmetlerimize ulaşabilir ve sizin için en uygun fiyata araç kiralaması yapabilirsiniz.