35.97 $ 33.00

Etese Rent A Car

İstanbul Havalimanları Araç Kiralama

Müşteri Destek

Hakkımızda

Etese Rent A Car olarak müşteri memnuniyetini ve dürüst çalışma ilkesini benimseyerek siz değerli müşterilerimize İstanbuldaki havalimanlarında 7/24 kesintisiz ve sorunsuz hizmet sunmaktayız.

Mevcut müşteri profilimizin büyük bölümü firmamızdan daha önce araç kiralayan yerli ve yabancı turistlerden oluşmaktadır. Ekonomik araç kiralamadan lüx VIP araç kiralamaya ve filo kiralamaya kadar uygun fiyat ve alternatif tekliflerle kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Firmamız araç kiralama konusunda tüm isteklere anında cevap vermektedir. Dünyanın neresinde olursanız olun 7/24 çağrı merkezimize ulaşabilir ve tüm görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

Haftanın 7 günü 24 saat, en iyi araçları en uygun fiyatlarla verme iddiasıyla hizmetimize devam ediyoruz.

% 100 Müşteri memnuniyeti ilkesi Siz değerli misafirlerimizin tatillerinde, iş gezilerinde ve kısa / uzun süreli araç ihtiyaçlarında her zaman yanınızdayız.Yapmanız gereken tek şey, Telefon, mail, whatsapp, kanallarımızı herhangi birisi aracılığı ile bize ulaşmak.

Sitemiz internet üzerinden araç kiralamak isteyenlere kolay güvenli hızlı ve 7/24 kesintisiz rezervasyon olanağı sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.

Sitemizde her hangi bir şekilde kredi kartı bilgileri istenmemektedir. Ödemelerinizi araç tesliminde nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Araç filomuzda bulunan tüm araçlarımız yakıt tasarruflu ve yetkili servis bakımlıdır.

Firmamızdan kiralamış olduğunuz araçlarla keyifli ve güvenli yolculuklar dileriz.

Araç kiralama ihtiyacınızda bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Etese Rent A Car